KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178159
nr 1217 8159
Munos, Barn, Signerad. Olja på duk, 60x100
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:30:52
19/11 10:53:15
All världens barn (Lisa Larson)